wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Frezarki do pedicure3

Frezarki do pedicure

Frezarki do pedicure

Frezarki do pedicure

Przed frezarkami do pedicure stawia się większe wymagania niż przed modelami tylko do manicure. Nic dziwnego – skóra oraz paznokcie na stopach są twardsze i bywają bardziej zrogowaciałe. By używane frezy spełniły swoje zadanie, muszą być zastosowane w urządzeniach o wyższej mocy. Minimum to 20 watów do użytku domowego, jednak przy częstym używaniu i wymagających klientach możesz zaopatrzyć się we frezarkę o mocy nawet ponad 200 watów. Maksymalna częstotliwość obrotów także musi być większa.

W przypadku stóp ich odpowiednia pielęgnacja na całej powierzchni jest szczególnie trudna, dlatego nasze frezarki mają przewagę nad klasycznymi pilnikami. Warto też zdecydować się na produkt z pochłaniaczem. Dla komfortowej pracy wybierz modele o wygodnym i lekkim uchwycie - to ogromny atut przy wykonywaniu zabiegów przez wiele godzin. Oczywiście każda z naszych propozycji sprawdzi się także w zabiegach manicure.

Do profesjonalnych salonów kosmetycznych szczególnie polecamy frezarki do pedicure z pochłaniaczem. Dzięki takiemu rozwiązaniu cały pył i tkanka usunięta ze stóp zostają odprowadzone przez specjalny wyciąg i trafiają do wewnątrz urządzenia. Filtr i worek uniemożliwiają wydostanie się materiału na zewnątrz.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl